Anulată Anunț de participare

Achizitie licente

Număr anunț
SCN1087628
Autoritate contractantă
ASOCIATIA SOCIETATEA ROMANA DE CARDIOLOGIE (CUI 5679116)
Cod CPV
48218000-9 · Pachete software pentru gestionarea licentelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.792,44 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
15.06.2021 19:35
Anunț de atribuire
SCNA1054572
Termen limită
30.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115931

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 4.792,44 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Licente antivirus 1.126,89 RON Anulat
2 Licente office Microsoft 365 1.852,92 RON Anulat
3 Licente Microsoft Windows 10 Pro 1.812,63 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.