Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
ACHIZITIA UNUI BULDOEXCAVATOR IN LEASING FINANCIAR
- Număr anunț
- SCN1087622
- Autoritate contractantă
- COMUNA SASCUT (CONSILIUL LOCAL SASCUT) (CUI 4353161)
- Furnizor / câștigător
- KUHN ROMANIA S.R.L. (CUI 6519610)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 529.000 RON
- Valoare atribuită
- 518.369,51 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2021 16:55
- Anunț de atribuire
- SCNA1063437
- Termen limită
- 12.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115918
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MARCOM R.M.C. 94 S.R.L. CUI RO 6519610
Asociați 1
BCR LEASING IFN SA CUI RO13795308
Subcontractanți 1
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Valoare atribuită
518.369,51 RON
din 529.000 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 10.630,49 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.