Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 42,9% sub estimat
Achiziţie publică de prestare a serviciilor de „Raportarea progresului în implementarea proiectului și Consultanță în domeniul achizițiilor publice, conform prevederilor contractului de finanțare ” Transport public urban modern în Orașul Ianca, jud. Brăila”
- Număr anunț
- SCN1087614
- Autoritate contractantă
- ORASUL IANCA (CUI 4874631)
- Furnizor / câștigător
- SPH3RA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 41312689)
- Cod CPV
- 79994000-8 · Servicii de gestionare a contractelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 169.000 RON
- Valoare atribuită
- 96.466 RON 42,9% sub estimat
- Data publicării
- 15.06.2021 16:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1058431
- Termen limită
- 28.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115919
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPH3RA MANAGEMENT SOLUTIONS S.R.L. CUI 41312689
Terți susținători 1
CARP MANAGEMENT & CONSULTING SRL CUI 37751899
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
KVB CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. CUI RO 18134684
Asociați 1
CCAT SOLUTION GRUP SRL CUI 34957992
Subcontractanți 1
TTL PLANNING SRL CUI 35660859
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
BUSINESS ANALYSIS & STRATEGY CONSULTING SRL CUI RO 28421336
Valoare atribuită
96.466 RON
din 169.000 RON estimat
42,9%
Adjudecat la 57,1% din estimat · economie 72.534 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.