Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,2% sub estimat

Lucrări de retehnologizare sistem de ventilare și condiționare aer aferent Pavilion 2 de la CNE Cernavodă

Număr anunț
SCN1087568
Autoritate contractantă
Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
Furnizor / câștigător
PRIMO SRL (CUI 4650642)
Cod CPV
45331000-6 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.028.226 RON
Valoare atribuită
3.859.645,25 RON 4,2% sub estimat
Data publicării
15.06.2021 08:42
Anunț de atribuire
SCNA1061579
Termen limită
22.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115772

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMO SRL CUI Ro 4650642
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
CLIMA TRADE HVAC SRL CUI RO17874714
Asociați 2
AIR-PROJECTS SRL CUI RO 32603328
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

3.859.645,25 RON

din 4.028.226 RON estimat 4,2%

Adjudecat la 95,8% din estimat · economie 168.580,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.