Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,7% sub estimat

Achiziția unor terminale de videoconferință și a unui echipament de videoconferință (gatekeeper), necesare consolidării serviciilor Sistemului Național de Videoconferință (SNV) al MAI

Număr anunț
SCN1087681
Autoritate contractantă
MINISTERUL AFACERILOR INTERNE (CUI 4267095)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
398.600 RON
Valoare atribuită
344.170 RON 13,7% sub estimat
Data publicării
16.06.2021 13:44
Anunț de atribuire
SCNA1057668
Termen limită
07.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115740

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 398.600 RON Adjudecat: 344.170 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Terminal videoconferință 165.600 RON SC ARCTIC STREAM SRL 145.470 RON ↓12,2%
2 Echipament (gatekeeper) de videoconferință 233.000 RON KONTRON SERVICES ROMANIA SRL 198.700 RON ↓14,7%

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ELTEK MULTIMEDIA CUI RO 21340382
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

344.170 RON

din 398.600 RON estimat 13,7%

Adjudecat la 86,3% din estimat · economie 54.430 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.