Atribuită Anunț de participare

Furnizare soft de management al gazelor medicale la obiectivul de investiții „Extinderea/dotarea infrastructurii UPU din cadrul Spitalului Județean de Urgență Reșița”, finanțat prin POR 2014-2020, Axa Prioritară 8 – Dezvoltarea infrastructurii sanitare și sociale

Număr anunț
CN1037434
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
HOSPITAL TECHNICAL SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39292806)
Cod CPV
48180000-3 · Pachete software pentru uz medical (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
07.12.2021 11:22
Anunț de atribuire
CAN1073767
Termen limită
10.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1132480

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

20.000 RON

din 20.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.