Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,8% sub estimat

ACHIZITIE AUTOGREDER

Număr anunț
SCN1087763
Autoritate contractantă
COMUNA VICTORIA (CUI 4342812)
Furnizor / câștigător
VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
Cod CPV
43221000-8 · Gredere rutiere (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530.000 RON
Valoare atribuită
509.600 RON 3,8% sub estimat
Data publicării
17.06.2021 15:56
Anunț de atribuire
SCNA1061916
Termen limită
02.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115803

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411

Valoare atribuită

509.600 RON

din 530.000 RON estimat 3,8%

Adjudecat la 96,2% din estimat · economie 20.400 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.