Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 47,1% sub estimat
Furnizare echipamente de tipul tabletelor școlare precum și a altor echipamente/dispozitive electronice pentru proiectul intitulat "E-educatie in comuna Salacea"
- Număr anunț
- SCN1087758
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "BALASKO NANDOR" SALACEA (CUI 21568764)
- Furnizor / câștigător
- ORANGE ROMANIA SA (CUI 9010105)
- Cod CPV
- 30236000-2 · Diverse tipuri de echipamente computerizate (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 519.781,33 RON
- Valoare atribuită
- 274.872,46 RON 47,1% sub estimat
- Data publicării
- 17.06.2021 15:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1057878
- Termen limită
- 09.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116119
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 519.781,33 RON Adjudecat: 274.872,46 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Furnizarea de tablete scolare | 282.657,96 RON | S.C. ORANGE ROMANIA S.A. | 154.484,46 RON ↓45,3% |
| 2 | : Furnizarea de echipamente/dispozitive electronice | 237.123,37 RON | ALTEX ROMANIA S.R.L. | 120.388 RON ↓49,2% |
Participanți · 8 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ORANGE ROMANIA SA CUI RO 9010105
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTEX ROMANIA SRL CUI 2864518
Subcontractanți 1
IT CLICK & SERVICE SRL CUI 33597275
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Valoare atribuită
274.872,46 RON
din 519.781,33 RON estimat
47,1%
Adjudecat la 52,9% din estimat · economie 244.908,87 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.