Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru furnizare produse agro-alimentare
- Număr anunț
- CN1032127
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Giurgiu (CUI 13476015)
- Furnizor / câștigător
- LEGUME FRUCTE COM SRL (CUI 10062337)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.500 RON
- Valoare atribuită
- 24.100 RON
- Data publicării
- 17.06.2021 14:58
- Anunț de atribuire
- CAN1059878
- Termen limită
- 05.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115972
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini slanina.pdf.p7s
- FisaDate_DF1115972.pdf
- formular oferta + centralizator preturi.pdf.p7s
- model acord cadru.pdf.p7s
- model contract subsecvent.pdf.p7s
- propunere tehnica slanina.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LEGUME FRUCTE COM SRL CUI RO 10062337
Valoare atribuită
24.100 RON
din 16.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro