Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Achiziție de servicii de extindere sistem ProSys – program destinat evidenței financiar contabile a fondurilor externe nerambursabile gestionate de minister
- Număr anunț
- CN1032125
- Autoritate contractantă
- Ministerul Dezvoltării, Lucrărilor Publice și Administrației (CUI 26369185)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT++ SRL (CUI 5831590)
- Cod CPV
- 72268000-1 · Servicii de furnizare de software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585.900 RON
- Valoare atribuită
- 585.000 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 17.06.2021 14:14
- Anunț de atribuire
- CAN1062402
- Termen limită
- 26.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115964
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PROSOFT++ SRL CUI RO 5831590
Valoare atribuită
585.000 RON
din 585.900 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 900 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.