Anulată Anunț de participare

Achiziție dotări pentru obiectivul de investiții ”Amenajare clădire centre sociale fără cazare pentru persoane vârstnice, Oraș Zlatna”

Număr anunț
SCN1087748
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Cod CPV
39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
154.341,20 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
17.06.2021 14:06
Anunț de atribuire
SCNA1055160
Termen limită
15.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116022

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 154.341,20 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 LOT I -DOTĂRI MEDICALE 29.770 RON Anulat
2 LOT II - ELECTRICE, ELECTRONICE ȘI ELECTROCASNICE 46.550 RON Anulat
3 LOT III - DOTĂRI MOBILIER 78.021,20 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.