Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Furnizare,punere în funcțiune si instruire personal – Tractor nou cu atașamente noi- 1 buc

Număr anunț
SCN1087739
Autoritate contractantă
COMUNA BRATCA (CUI RO4738400)
Furnizor / câștigător
IRUM SA (CUI 1235170)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319.328 RON
Valoare atribuită
318.712,20 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
17.06.2021 12:00
Anunț de atribuire
SCNA1054983
Termen limită
29.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116053

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170

Valoare atribuită

318.712,20 RON

din 319.328 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 615,80 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.