Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 11,7% sub estimat
Echipamente editura
- Număr anunț
- SCN1087723
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - U.M. 01512 SIBIU (CUI 4241117)
- Furnizor / câștigător
- ROEL SRL (CUI 1596786)
- Cod CPV
- 32324300-3 · Echipament de televiziune (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 626.387 RON
- Valoare atribuită
- 553.037 RON 11,7% sub estimat
- Data publicării
- 17.06.2021 09:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1055280
- Termen limită
- 25.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115497
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 626.387 RON Adjudecat: 553.037 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Echipament productie color | 466.387 RON | S.C. ROEL S.R.L. S.R.L. | 553.037 RON |
| 2 | Masina de legat bloc carte | 160.000 RON | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROEL SRL CUI RO 1596786
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TRADE EUROPE INTERNATIONAL SRL CUI 32652363
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
TRADE EUROPE INTERNATIONAL SRL CUI 32652363
Valoare atribuită
553.037 RON
din 626.387 RON estimat
11,7%
Adjudecat la 88,3% din estimat · economie 73.350 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.