Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,4% sub estimat
Achiziție Tractor rutier
- Număr anunț
- SCN1087718
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEFANESTI (CUI 4122574)
- Furnizor / câștigător
- NHR AGROPARTNERS S.R.L. (CUI 11946536)
- Cod CPV
- 34138000-3 · Tractoare rutiere (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 250.000 RON
- Valoare atribuită
- 249.080 RON 0,4% sub estimat
- Data publicării
- 17.06.2021 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1058110
- Termen limită
- 29.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1115971
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NHR AGROPARTNERS S.R.L. CUI RO 11946536
Valoare atribuită
249.080 RON
din 250.000 RON estimat
0,4%
Adjudecat la 99,6% din estimat · economie 920 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.