Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,6% sub estimat
ELECTROPOMPA DE TRANSFER APA UZATA MONTAJ SPAU ISP 1
- Număr anunț
- SCN1087693
- Autoritate contractantă
- APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
- Furnizor / câștigător
- THETYS PUMPS S.R.L. (CUI 41402307)
- Cod CPV
- 43134100-2 · Pompe submersibile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 129.000 RON
- Valoare atribuită
- 80.460 RON 37,6% sub estimat
- Data publicării
- 17.06.2021 07:50
- Anunț de atribuire
- SCNA1058819
- Termen limită
- 29.06.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116017
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
THETYS PUMPS S.R.L. CUI RO41402307
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NOVI CONSULT SRL CUI RO 13965984
Valoare atribuită
80.460 RON
din 129.000 RON estimat
37,6%
Adjudecat la 62,4% din estimat · economie 48.540 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.