Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 6,4% sub estimat

OXIGEN MEDICINAL_2021

Număr anunț
CN1031973
Autoritate contractantă
Institutul de Boli Infectioase "Prof. Dr. Matei Bals (CUI 9524980)
Furnizor / câștigător
LINDE GAZ ROMANIA SRL (CUI 8721959)
Cod CPV
24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.423.200 RON
Valoare atribuită
23.791.320 RON 6,4% sub estimat
Data publicării
17.06.2021 01:37
Anunț de atribuire
CAN1064216
Termen limită
20.07.2021 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 117-304754
Documentație de atribuire
DF1115932

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 2
KLACSKA ROMANIA SRL CUI RO15732225
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Subcontractanți 3
ROAMBRA COMPANY SRL CUI RO12493930
VOLTRANS IMPEX CUI RO3322132

Valoare atribuită

23.791.320 RON

din 25.423.200 RON estimat 6,4%

Adjudecat la 93,6% din estimat · economie 1.631.880 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.