Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,0% sub estimat
Servicii de proiectare (SF/DALI, PT+DDE, PAC si a documentatiilor complete necesare depunerii, obtinerii si predarii catre beneficiar a tuturor avizelor, acordurilor sau autorizatiilor) si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul de investitie "Construirea, organizarea si dotarea unui nou Acvariu in cadrul Complexului Muzeal de Stiinte ale Naturii Constanta"
- Număr anunț
- SCN1087833
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT PROJECT TEAM S.R.L. (CUI 33658747)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850.000 RON
- Valoare atribuită
- 535.500 RON 37,0% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2021 14:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1059398
- Termen limită
- 12.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116185
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EXPERT PROJECT TEAM S.R.L. CUI RO 33658747
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
INGVISION SRL CUI 33936290
Asociați 1
NOX INTERNATIONAL SRL CUI RO14833191
Subcontractanți 1
KRENIC SRL CUI 23343296
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PROIECT AIC S.R.L. CUI 35735005
Valoare atribuită
535.500 RON
din 850.000 RON estimat
37,0%
Adjudecat la 63,0% din estimat · economie 314.500 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.