Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
Proiectare tehnică, asistență tehnică din partea proiectantului și execuție lucrări pentru obiectivul: ,,Realizarea unui zid de sprijin perimetral lacului Panduri, comuna Bradu, județul Argeș”
- Număr anunț
- SCN1087831
- Autoritate contractantă
- COMUNA BRADU (CUI 5172600)
- Furnizor / câștigător
- HIDRO CONSTRUCŢIA ARGEŞ S.A. (CUI 18436879)
- Cod CPV
- 45246200-5 · Lucrari de protectie a malurilor (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 530.514,50 RON
- Valoare atribuită
- 529.670,54 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2021 13:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1055948
- Termen limită
- 05.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116111
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HIDRO CONSTRUCŢIA ARGEŞ S.A. CUI RO 18436879
Subcontractanți 1
CIVIL COUNSELING S.R.L. CUI 39304110
Valoare atribuită
529.670,54 RON
din 530.514,50 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 843,96 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.