Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,0% sub estimat

Executie lucrari ''Desfacere si refacere retele exterioare apa-canal'' in incinta Inspectoratului de Politie Judetean Galati

Număr anunț
SCN1087789
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTA MECANIQUE SRL (CUI 27225650)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
837.967,92 RON
Valoare atribuită
661.863,90 RON 21,0% sub estimat
Data publicării
18.06.2021 08:47
Anunț de atribuire
SCNA1057336
Termen limită
07.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116207

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
OBERCONS COMP SRL CUI RO 33979666
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
MOVILAND MET SRL CUI RO 33559735

Valoare atribuită

661.863,90 RON

din 837.967,92 RON estimat 21,0%

Adjudecat la 79,0% din estimat · economie 176.104,02 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.