Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 4,8% sub estimat

AEE magazin alimentar - cofetărie Parohia Ortodoxă Română, loc. Brasov, Str. Albinelor nr.1, jud. Brasov - soluție comună ATR 701020257096 și 701020257097

Număr anunț
SCN1087780
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
TRIPOL SISTEM CONSTRUCT S.R.L. (CUI 40637380)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.504,47 RON
Valoare atribuită
7.146,60 RON 4,8% sub estimat
Data publicării
18.06.2021 08:11
Anunț de atribuire
SCNA1061614
Termen limită
06.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116158

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

7.146,60 RON

din 7.504,47 RON estimat 4,8%

Adjudecat la 95,2% din estimat · economie 357,87 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.