Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,2% sub estimat
ACORD CADRU Lucrari de reparatii curente in caz de avarii privind zugraveli, vopsitorii, pardoseli si pereti acoperiti cu covor PVC in cadrul Spitalului Clinic Municipal “Dr. Gavril Curteanu” Oradea
- Număr anunț
- SCN1087778
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
- Furnizor / câștigător
- AD WEST CONSTRUCT SRL (CUI 34010106)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.305.500 RON
- Valoare atribuită
- 2.001.653,05 RON 13,2% sub estimat
- Data publicării
- 18.06.2021 07:51
- Anunț de atribuire
- SCNA1056076
- Termen limită
- 05.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116200
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AD WEST CONSTRUCT SRL CUI RO34010106
Valoare atribuită
2.001.653,05 RON
din 2.305.500 RON estimat
13,2%
Adjudecat la 86,8% din estimat · economie 303.846,95 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.