Atribuită Anunț de participare

Autospecială de Primă Intervenție și comandă- APIC

Număr anunț
SCN1087775
Autoritate contractantă
JUDETUL TIMIS (CUI 4358029)
Furnizor / câștigător
DELTAMED SRL (CUI 9434372)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
354.621,84 RON
Valoare atribuită
354.600 RON
Data publicării
18.06.2021 07:28
Anunț de atribuire
SCNA1056482
Termen limită
05.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116095

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DELTAMED SRL CUI RO 9434372

Valoare atribuită

354.600 RON

din 354.621,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.