Atribuită
Anunț de participare
DESKTOP TRANSA 3
- Număr anunț
- CN1037465
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 176.470 RON
- Valoare atribuită
- 176.470 RON
- Data publicării
- 08.12.2021 10:45
- Anunț de atribuire
- CAN1074352
- Termen limită
- 11.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132598
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
176.470 RON
din 176.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro