Anulată Anunț de participare

Acord cadru privind achizitia publica de PRODUSE IGIENICO – SANITARE SI DETERGENTI

Număr anunț
CN1037504
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI VASLUI (CUI 17095927)
Cod CPV
24310000-0 · Produse chimice anorganice de baza (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.312.811,50 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
11.12.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1073158
Termen limită
11.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 242-637051
Documentație de atribuire
DF1132673

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 1.312.811,50 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Produse chimice anorganice de baza, produse de curatenie si pro… 720.399,08 RON Anulat
2 Produse de ingrijire personala, echipamente de bucatarie, artic… 592.412,42 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
DECAS SRL CUI RO 23553077
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.