Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 2,6% sub estimat

ACHIZITIE COMBUSTIBIL LICHID USOR - CLU 2021

Număr anunț
SCN1087928
Autoritate contractantă
SPITALUL DE RECUPERARE BRADET (CUI 4543972)
Furnizor / câștigător
ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.200 RON
Valoare atribuită
351.820 RON 2,6% sub estimat
Data publicării
22.06.2021 13:47
Anunț de atribuire
SCNA1060782
Termen limită
02.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1115959

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
OILOPROD IMPEX S.R.L. CUI RO 15896821

Valoare atribuită

351.820 RON

din 361.200 RON estimat 2,6%

Adjudecat la 97,4% din estimat · economie 9.380 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.