Atribuită
Anunț de participare
Servicii de mentenanță automate de parcare
- Număr anunț
- SCN1087927
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ADMINISTRARE A DOMENIULUI PUBLIC SI PRIVAT AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 14392265)
- Furnizor / câștigător
- HISTRIA INTERNATIONAL SRL (CUI 8025663)
- Cod CPV
- 71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 305.000 RON
- Valoare atribuită
- 319.100 RON
- Data publicării
- 22.06.2021 13:39
- Anunț de atribuire
- SCNA1055834
- Termen limită
- 08.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1112811
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7m
- contract prestari servicii-semnat.doc.p7m
- FisaDate_DF1112811.pdf
- formulare-semnat.doc.p7m
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HISTRIA INTERNATIONAL SRL CUI RO 8025663
Valoare atribuită
319.100 RON
din 305.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro