Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,0% sub estimat
Servicii de proiectare fazele P.A.C.+P.T.E.+A.T. si Executie lucrari inclusiv servicii cadastrale si intabularea coridorului de expropriere pentru obiectivul: “ Completare de la 3 la 4 benzi de circulatie a sectorului de pe DN1 km 95+100 – km 95+400 in localitatea Cornu ”
- Număr anunț
- SCN1087896
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
- Furnizor / câștigător
- IBB-HIB ROMANIA S.R.L. (CUI 38092770)
- Cod CPV
- 45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.693.189,74 RON
- Valoare atribuită
- 2.072.715,08 RON 23,0% sub estimat
- Data publicării
- 22.06.2021 09:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1060735
- Termen limită
- 12.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1112651
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
IBB-HIB ROMANIA S.R.L. CUI 38092770
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
ANDAUR CONSTRUCŢII SRL CUI RO27226353
Subcontractanți 1
EDROM CART SRL CUI RO15028344
Valoare atribuită
2.072.715,08 RON
din 2.693.189,74 RON estimat
23,0%
Adjudecat la 77,0% din estimat · economie 620.474,66 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.