Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,0% sub estimat
Servicii de centre de apel
- Număr anunț
- CN1037578
- Autoritate contractantă
- Ministerul Afacerilor Externe (CUI 4266863)
- Furnizor / câștigător
- ELICOM SRL (CUI 1597056)
- Cod CPV
- 79512000-6 · Centre de apel (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.680.000 RON
- Valoare atribuită
- 4.031.331,33 RON 29,0% sub estimat
- Data publicării
- 12.12.2021 21:00
- Anunț de atribuire
- CAN1077395
- Termen limită
- 11.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 243-641026
- Documentație de atribuire
- DF1133020
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI - SCA22-signed.pdf
- FisaDate_DF1133020.pdf
- MODEL - CONTRACT - SCA22-signed.pdf
- MODELE DE FORMULARE - SCA22.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ELICOM SRL CUI RO 1597056
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
INFRAWEB MANAGE SERVICES PROVIDER S.R.L. CUI RO38965327
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
COMPUTER GENERATED SOLUTIONS ROMANIA SRL CUI RO 15005324
Valoare atribuită
4.031.331,33 RON
din 5.680.000 RON estimat
29,0%
Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 1.648.668,67 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.