Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 15,3% sub estimat
Racordare la rețeaua electrică stație epurare loc.Rona de Jos, str.Principală, fn, jud.Maramureș
- Număr anunț
- CN1037573
- Autoritate contractantă
- DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
- Furnizor / câștigător
- ECOCENTER SERV SRL (CUI 11611514)
- Cod CPV
- 45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 398.045,94 RON
- Valoare atribuită
- 337.070,37 RON 15,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.12.2021 15:50
- Anunț de atribuire
- CAN1075005
- Termen limită
- 12.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1132902
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ECOCENTER SERV SRL CUI RO 11611514
Asociați 1
VEST-ENERGOLUX SRL CUI 12993560
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELECTRO MAT PROMPT SRL CUI 22222415
Valoare atribuită
337.070,37 RON
din 398.045,94 RON estimat
15,3%
Adjudecat la 84,7% din estimat · economie 60.975,57 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.