Acasă · Licitații
· Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare
Lucrări de retehnologizare sistem de ventilare și condiționare aer aferent Pavilion 6-NOB de la CNE Cernavodă
- Număr anunț
- SCN1088050
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- PRIMO SRL (CUI 4650642)
- Cod CPV
- 45331000-6 · Lucrari de instalare de echipamente de incalzire, de ventilare si de aer conditionat (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.574.450 RON
- Valoare atribuită
- 3.783.569,10 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 16:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1061576
- Termen limită
- 27.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116627
Documente
Documentația de atribuire
- C.S. - ANEXE .rar.p7s
- FisaDate_DF1116627.pdf
- PARTEA II - CAIET DE SARCINI_rev. - HVAC PAV.6 CNE.pdf.p7s
- PARTEA III - FORMULARE - HVAC PAV.6 CNE.docx.p7s
- PARTEA IV - PROPUNERE CONTRACT - HVAC PAV.6 CNE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRIMO SRL CUI Ro 4650642
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
CLIMA TRADE HVAC SRL CUI RO17874714
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
NIMB CONSMETAL SRL CUI RO 9275005
Asociați 1
REINVENT ENERGY SRL CUI 37358718
Subcontractanți 2
MC GENERAL CONSTRUCT ENGINEERING SRL CUI RO 22626022
UNIFY CO LTD SRL CUI RO 1877463
Valoare atribuită
3.783.569,10 RON
din 3.574.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro