Atribuită
Anunț de participare
Servicii de asistenta si suport pentru sistemul informatic integrat al achizitiilor (SIIA-BNR)
- Număr anunț
- SCN1088044
- Autoritate contractantă
- Banca Nationala a Romaniei (CUI 361684)
- Furnizor / câștigător
- GENESIS SOFTWARE CONSULTING SRL (CUI 22917510)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 493.892 RON
- Valoare atribuită
- 493.832 RON
- Data publicării
- 23.06.2021 16:08
- Anunț de atribuire
- SCNA1058290
- Termen limită
- 06.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116625
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1116625.pdf
- Formulare-semnat.docx.p7s
- Proiect de contract SIIA LOT 1-semnat.docx.p7s
- Proiect de contract SIIA LOT 2-semnat.docx.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 493.892 RON Adjudecat: 493.832 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Servicii de suport tehnic standard aferente licențelor software… | 80.000 RON | Genesis Software Consulting | 80.000 RON |
| 2 | Servicii de asistență și suport pentru sistemul informatic inte… | 413.892 RON | Genesis Software Consulting | 413.832 RON |
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GENESIS SOFTWARE CONSULTING SRL CUI RO22917510
Valoare atribuită
493.832 RON
din 493.892 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro