Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achizitie Buldoexcavator in comuna Perieti, judetul Ialomita

Număr anunț
SCN1088038
Autoritate contractantă
COMUNA PERIETI (PRIMARIA PERIETI) (CUI 4231849)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
324.648,36 RON
Valoare atribuită
324.225 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
23.06.2021 15:46
Anunț de atribuire
SCNA1055393
Termen limită
05.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116629

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

324.225 RON

din 324.648,36 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 423,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.