Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,8% sub estimat

Motoare electrice alimentate la tensiunea de 0.4 kV

Număr anunț
CN1037550
Autoritate contractantă
Societatea COMPLEXUL ENERGETIC OLTENIA SA (CUI RO30267310)
Furnizor / câștigător
MERIDIAN ELECTRO CONSTRUCT SRL (CUI 27246814)
Cod CPV
31110000-0 · Motoare electrice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
614.504 RON
Valoare atribuită
418.796,36 RON 31,8% sub estimat
Data publicării
10.12.2021 09:13
Anunț de atribuire
CAN1076131
Termen limită
17.01.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1132822

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

418.796,36 RON

din 614.504 RON estimat 31,8%

Adjudecat la 68,2% din estimat · economie 195.707,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.