Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 46,5% sub estimat

Desktop transa 2

Număr anunț
CN1037533
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
Cod CPV
30211400-5 · Configuratii informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
850.121 RON
Valoare atribuită
455.000 RON 46,5% sub estimat
Data publicării
11.12.2021 21:00
Anunț de atribuire
CAN1075451
Termen limită
12.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 242-637310
Documentație de atribuire
DF1132770

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 850.121 RON Adjudecat: 455.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Statie grafica -ID 617173 455.000 RON STREAM NETWORKS S.R.L. 455.000 RON
2 Sistem de calcul -ID 617817 5.413 RON Anulat
3 Tehnica de calcul- ID 617172 389.708 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870

Valoare atribuită

455.000 RON

din 850.121 RON estimat 46,5%

Adjudecat la 53,5% din estimat · economie 395.121 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.