Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achizitionare utilaj in cadrul proiectului “Infiintarea si dotarea Serviciului de administrare a domeniului public al comunei Sieu, judetul Bistrita-Nasaud”
- Număr anunț
- SCN1088007
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIEU (CONSILIUL LOCAL) (CUI 4426956)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 34144400-2 · Vehicule de intretinere rutiera (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319.117,07 RON
- Valoare atribuită
- 318.780 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.06.2021 11:04
- Anunț de atribuire
- SCNA1057744
- Termen limită
- 16.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116309
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Valoare atribuită
318.780 RON
din 319.117,07 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 337,07 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.