Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Sistem LC/MS/MS cu modul de introducere automata a probelor in spectrometru de masa cu doua canale-1 buc.

Număr anunț
CN1037530
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI 14269328)
Cod CPV
38432200-4 · Cromatografe (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.458.602 RON
Valoare atribuită
3.455.802 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
11.12.2021 19:00
Anunț de atribuire
CAN1075030
Termen limită
19.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 242-637288
Documentație de atribuire
DF1132874

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

3.455.802 RON

din 3.458.602 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2.800 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.