Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,1% sub estimat

“Achizitie Lemn de foc de esenta tare necesar S.R.T.F.C. Craiova”

Număr anunț
SCN1087975
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
TERRA SILVA SRL (CUI 18089362)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.764,10 RON
Valoare atribuită
35.640 RON 3,1% sub estimat
Data publicării
23.06.2021 08:51
Anunț de atribuire
SCNA1056148
Termen limită
30.06.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116417

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA SILVA SRL CUI RO 18089362
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BIOTA COM SRL CUI RO 15908489

Valoare atribuită

35.640 RON

din 36.764,10 RON estimat 3,1%

Adjudecat la 96,9% din estimat · economie 1.124,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.