Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 62,1% sub estimat

Piese de schimb

Număr anunț
SCN1087973
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
Furnizor / câștigător
CORPORATION ROM-CONS SRL (CUI 20723738)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108.279,82 RON
Valoare atribuită
41.072 RON 62,1% sub estimat
Data publicării
23.06.2021 08:41
Anunț de atribuire
SCNA1057143
Termen limită
05.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116490

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (17)

Estimat: 420 RON Adjudecat: 41.072 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Piese pentru Tocatoare INO MKM 225, MKS 225
2 Piese pentru Tocatoare INO MKM 130
3 Piese pentru Tocatoare Kverneland Chopper FHP S.C. CORPORATION ROM-CONS SRL S.R.L. 35.212 RON
4 Piese pentru Tocatoare FORIGO FTL 8 180
5 Piese pentru Tocatoare Tehnos MB-LW
6 Piese pentru Bazin tarare moristi hidraulice
7 Piese pentru Cositoare METAL-FACH Z026/2
8 Piese pentru Cositoare SIP OPTICUT 220 A Anulat
9 Piese pentru Cositoare SAMAS SZAMBA 200
10 Piese pentru Cositoare ZAGRODA BANAT TRACTOR SERVICE SRL 5.860 RON
11 Piese pentru Cositoare WIRAX Anulat
12 Piese pentru Cositoare Agromecanica FPM 627-135
13 Piese pentru Cositoare ZAWIESZANA Z 001/2 Anulat
14 ANVELOPE Anulat
15 Piese pentru echipament de laborator 420 RON Anulat
16 Piese pentru Motocositoare Stihl Anulat
17 Piese pentru Motocositoare Honda Anulat

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

41.072 RON

din 108.279,82 RON estimat 62,1%

Adjudecat la 37,9% din estimat · economie 67.207,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.