Atribuită Anunț de participare

Execuție lucrări în cadrul obiectivului de investiții Modernizare străzi locale în Comuna Săveni cu satele componente, județul Ialomița

Număr anunț
SCN1088126
Autoritate contractantă
Comuna Saveni (CUI 4365336)
Furnizor / câștigător
ITARO SRL (CUI 6583035)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.092.015,66 RON
Valoare atribuită
2.300.213,68 RON
Data publicării
24.06.2021 16:07
Anunț de atribuire
SCNA1058282
Termen limită
19.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116713

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ITARO SRL CUI RO 6583035

Valoare atribuită

2.300.213,68 RON

din 2.092.015,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.