Atribuită
Anunț de participare
Furnizare tabelete şcolare şi echipamente IT necesare pentru predarea on-line în cadrul proiectului „Creşterea gradului de digitalizare a unităţilor de ȋnvăţământ preuniversitar de stat din judeţul Prahova prin achiziţionarea de echipamente şi servicii de conectare şi acces Internet” SMIS 144950
- Număr anunț
- CN1037612
- Autoritate contractantă
- JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
- Furnizor / câștigător
- AMERILEX SRL (CUI 1596638)
- Cod CPV
- 30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.384.601 RON
- Valoare atribuită
- 20.867.659 RON
- Data publicării
- 15.12.2021 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1082210
- Termen limită
- 18.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 245-643844
- Documentație de atribuire
- DF1132914
Documente
Documentația de atribuire
- 7. 2021 Modele Formulare tablete.docx.p7s
- Aviz nr. 791 CTE.pdf.p7s
- Caiet de sarcini - tabelete si echipamente IT.pdf.p7s
- FisaDate_DF1132914.pdf
- Proiect de contract - tabelete si echipamente IT.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
NEXT GENERATION BUSINESS SRL CUI 35334259
Asociați 1
AMERILEX SRL CUI RO 1596638
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ELSACO SOLUTIONS SRL CUI 14364265
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
VODAFONE ROMANIA SA CUI RO 8971726
Terți + subcontractanți 1
BRIGHT DISTRIBUTION SRL CUI RO32928303
Valoare atribuită
20.867.659 RON
din 20.384.601 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro