Anulată Anunț de participare

„Trotil (TNT) de 500 g, paralelipipedic” „Trotil (TNT) de 400 g, paralelipipedic” „Trotil (TNT) de 200 g, paralelipipedic” „Trotil (TNT) de 100 g, cilindric” „Trotil (TNT) de 75 g, cilindric”

Număr anunț
RFQ1000294
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02550 Bucuresti (CUI 4283716)
Cod CPV
24612200-9 · TNT (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Cerere de oferta
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353.380 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
24.06.2021 11:18
Anunț de atribuire
RFQA1000196
Termen limită
09.07.2021 09:00
Documentație de atribuire
DF1116831

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (5)

Estimat: 353.380 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 - „Trotil (TNT) de 500 g, paralelipipedic” 70.676 RON Anulat
2 Lotul 2 - „Trotil (TNT) de 400 g, paralelipipedic” 70.676 RON Anulat
3 Lotul 3 - „Trotil (TNT) de 200 g, paralelipipedic” 70.676 RON Anulat
4 Lotul 4 - „Trotil (TNT) de 100 g, cilindric” 70.676 RON Anulat
5 Lotul 5 - „Trotil (TNT) de 75 g, cilindric” 70.676 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.