Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,7% sub estimat
Furnizare Analizor de spectru 8,4GHz cu atenuator electronic si sistem de operare Windows 10
- Număr anunț
- SCN1088102
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- COMTEST SRL (CUI 24572875)
- Cod CPV
- 38433300-2 · Analizoare de spectru (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215.881,41 RON
- Valoare atribuită
- 210.000 RON 2,7% sub estimat
- Data publicării
- 24.06.2021 10:05
- Anunț de atribuire
- SCNA1056271
- Termen limită
- 05.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116581
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
COMTEST SRL CUI RO 24572875
Valoare atribuită
210.000 RON
din 215.881,41 RON estimat
2,7%
Adjudecat la 97,3% din estimat · economie 5.881,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.