Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 59,6% sub estimat

Dotări medicale lot nr. 3 și lot nr. 5 la obiectivul de investiții „Extinderea/dotarea infrastructurii UPU din cadrul Spitalului Județean de Urgență Reșița”, finanțat prin POR 2014-2020, Axa Prioritară 8 – Dezvoltarea infrastructurii sanitare și sociale

Număr anunț
CN1037590
Autoritate contractantă
JUDETUL CARAS-SEVERIN (CUI 3227890)
Furnizor / câștigător
PRIMERA MED TECHNOLOGY SRL (CUI 18858660)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
207.632 RON
Valoare atribuită
83.950 RON 59,6% sub estimat
Data publicării
15.12.2021 11:01
Anunț de atribuire
CAN1073766
Termen limită
17.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 245-643649
Documentație de atribuire
DF1132999

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 207.632 RON Adjudecat: 83.950 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipamente medicale lot nr. 3 pentru obiectivul de investiții … 83.992 RON PRIMERA MED TECHNOLOGY 83.950 RON ↓0,1%
2 Echipamente medicale lot nr. 5 pentru obiectivul de investiții … 123.640 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

83.950 RON

din 207.632 RON estimat 59,6%

Adjudecat la 40,4% din estimat · economie 123.682 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.