Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,8% sub estimat
Serv. de proiectare: Expertiză tehnică drum, Tema de proiectare, Studiu geotehnic, Studiu topografic, DALI, Doc. tehnică în vederea emiterii Certificatului de Urbanism și Doc. tehnice în vederea emiterii avizelor/acordurilor înscrise în Certif. de Urbanism, inclusiv notificările și Acordul de la APM Brăila, la obiectivul de investiții <<Viabilizare zone puncte termice>>”
- Număr anunț
- CN1037673
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRAILA (CUI 4205670)
- Furnizor / câștigător
- INFRA PROJECT S.R.L. (CUI 39463086)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50.500 RON
- Valoare atribuită
- 38.500 RON 23,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2021 15:46
- Anunț de atribuire
- CAN1075624
- Termen limită
- 19.01.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133222
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFRA PROJECT S.R.L. CUI RO39463086
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LEVNIC DESIGN SRL CUI RO 29505265
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INFRAVERDE CONSULTING S.R.L. CUI RO42822589
Terți susținători 1
GG TEHNIC PROIECT SRL CUI 35223897
Valoare atribuită
38.500 RON
din 50.500 RON estimat
23,8%
Adjudecat la 76,2% din estimat · economie 12.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.