Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 37,3% sub estimat
Achizitionare diverse produse alimentare
- Număr anunț
- SCN1088226
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
- Furnizor / câștigător
- INTER CONECTER SRL (CUI 13116628)
- Cod CPV
- 15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126.673,81 RON
- Valoare atribuită
- 79.469,40 RON 37,3% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2021 14:40
- Anunț de atribuire
- SCNA1055807
- Termen limită
- 05.07.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1116856
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTER CONECTER SRL CUI RO 13116628
Valoare atribuită
79.469,40 RON
din 126.673,81 RON estimat
37,3%
Adjudecat la 62,7% din estimat · economie 47.204,41 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.