Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,3% sub estimat

Contract de furnizare,instalare si punere in functiune spectofotometru compact de absortie atomica cu flacara , cuptor de grafit si sistem de digestie cu microunde

Număr anunț
SCN1088225
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MEHEDINTI (CUI 11308023)
Furnizor / câștigător
ANALYTIK-JENA-ROMANIA S.R.L. (CUI 11795620)
Cod CPV
38433000-9 · Spectrometre (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320.000 RON
Valoare atribuită
303.000 RON 5,3% sub estimat
Data publicării
25.06.2021 14:35
Anunț de atribuire
SCNA1056215
Termen limită
05.07.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1116886

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Agilrom Scientific CUI RO 14125527

Valoare atribuită

303.000 RON

din 320.000 RON estimat 5,3%

Adjudecat la 94,7% din estimat · economie 17.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.