Atribuită Anunț de participare

Furnizare Ulei rafinat de floarea soarelui pentru unitatile penitenciare beneficiare

Număr anunț
CN1037645
Autoritate contractantă
BAZA DE APROVIZIONARE, GOSPODARIRE SI REPARATII (CUI 4193079)
Furnizor / câștigător
STEDYAN COM SRL (CUI 15779023)
Cod CPV
15411100-3 · Uleiuri vegetale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.093.300,30 RON
Valoare atribuită
2.358.551,78 RON
Data publicării
16.12.2021 11:00
Anunț de atribuire
CAN1075303
Termen limită
24.01.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2021/S 245-643901
Documentație de atribuire
DF1133101

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PARHAN COM SRL CUI RO 4491776
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
STEDYAN COM SRL CUI RO 15779023

Valoare atribuită

2.358.551,78 RON

din 2.093.300,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.