Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 81,8% sub estimat
Servicii de exploatare masa lemnoasa VIII - DS Alba
- Număr anunț
- CN1037634
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- GEO PROFI SRL (CUI 14108640)
- Cod CPV
- 77211100-3 · Servicii de exploatare forestiera (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisa acceleratacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 109.038 RON
- Valoare atribuită
- 19.822,32 RON 81,8% sub estimat
- Data publicării
- 14.12.2021 08:53
- Anunț de atribuire
- CAN1072389
- Termen limită
- 29.12.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1133110
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Estimat: 19.952 RON Adjudecat: 19.822,32 RON
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEO PROFI SRL CUI 14108640
Valoare atribuită
19.822,32 RON
din 109.038 RON estimat
81,8%
Adjudecat la 18,2% din estimat · economie 89.215,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.