Anulată
Anunț de participare
Furnizare 17 autoturisme hybrid plug- in si 2 autoutilitare
- Număr anunț
- CN1032134
- Autoritate contractantă
- SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.414.323,53 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 25.06.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1060566
- Termen limită
- 26.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 121-318508
- Documentație de atribuire
- DF1116213
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 2.414.323,53 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | : 17 autoturisme hybrid plug - in tip limuzină | 2.210.500 RON | Anulat | — |
| 2 | autoutilitara tip van | 74.873,95 RON | Anulat | — |
| 3 | : 1 autoutilitara tip furgon | 128.949,58 RON | Anulat | — |
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.