Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 8,1% sub estimat
Echipament frigorific - 1 buc
- Număr anunț
- CN1032192
- Autoritate contractantă
- SPITAL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA ORADEA (CUI 4208498)
- Furnizor / câștigător
- MAXIGEL SRL (CUI 6219272)
- Cod CPV
- 42513290-4 · Echipament frigorific industrial (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 55.388,38 RON
- Valoare atribuită
- 50.895 RON 8,1% sub estimat
- Data publicării
- 25.06.2021 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1061177
- Termen limită
- 27.07.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 121-318248
- Documentație de atribuire
- DF1116260
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MAXIGEL SRL CUI RO 6219272
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNICOMP S.A. CUI RO3022933
Valoare atribuită
50.895 RON
din 55.388,38 RON estimat
8,1%
Adjudecat la 91,9% din estimat · economie 4.493,38 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.